į pradžią turinys susisiekite  
KLAUSIATE/ATSAKOME
 • Gyvenu kitame mieste, bet norėčiau gimdyti jūsų įstaigoje. Ar tai įmanoma? Kiek tai kainuos?
  Taip, tai įmanoma. Atvažiuodama gimdyti atsivežkite asmens dokumentus bei nėščiosios kortelę iš konsultacijos, kurią lankėte nėštumo metu. Jei esate Lietuvos pilietė, jus draudžia valstybė ir papildomai mokėti neprivaloma. Patartume dar iki gimdymo apsilankyti gimdymo skyriuje (Miško g. 27).
  Renkantis papildomas mokamas paslaugas (atskira palata, papildoma slauga ir pan.) imamas nustatytas mokestis. 
 • Noriu lankyti paskaitėles nėščiosioms  Motinystės centre. Kada jos vyksta? Kiek kainuoja? Ar reikia iš anksto registruotis?
  Minėtos paskaitėlės, vaizdajuosčių peržiūra vyksta nuo pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį  13 val. Jos yra nemokamos, veda mūsų akušerės ir naujagimių slaugytojos, projekto partneriai. Kas savaitę temos kartojamos (pirmadieniais - apie nėščiųjų mankštą, antradieniais - apie nėštumą ir apie gimdymą, trečiadieniais - apie žindymą ir apie naujagimio priežiūrą, ketvirtadieniais vyksta susitikimai su psichologe). Jos nemokamos, išankstinės registracijos nėra. Kviečiame atvykti su artimaisiais.  
 • Ko reikia, kad galėčiau būti operuota ginekologijos skyriuje? Tam reikalingas Jus gydžiusio gydytojo siuntimas, Jūs turite būti drausta.
 • Noriu, kad man būtų atlikta diagnostinė echoskopija. Ar tai mokama? Tiek ginekologinių ligų ultragarsinė diagnostika,tiek  vaisiaus diagnostika atliekama  Miško g. 27. Jei turite gydytojo siuntimą, diagnostika nemokama. Besikreipiančios savo iniciatyva moka už tyrimą (20 Eur tyrimas pilviniu davikliu,
 • ir 25 eur - vidiniu davikliu) bei už duomenų fiksavimą nuotraukose ar elektroninėse laikmenose (priklausomai nuo apimties).
 • Lankausi <...> moterų konsultacijoje ir mano ginekologė, pas kurią vaikštau
  dirba <...> ligoninėje. Ar galėčiau tuomet gimdyti Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose? Kiek tai kainuotų?
  Nepriklausomai nuo to, kur Jūs lankotės nėštumo metu, gimdymo vietą galite rinktis pati. Kadangi LR pilietės nuo 28-os nėštumo savaitės yra draudžiamos valstybės, papildomai mokėti neprivalote (nebent renkatės papildomas mokamas paslaugas, pvz. atskira palata, papildoma slauga ir pan.).
 • Ką turėčiau atsivežti važiuodama gimdyti?
  Prašytume nepamiršti dokumentų – paso arba ATK,  nėščiosiosios kortelės, higienos reikmenų – dantų šepetėlio bei pastos, muilo, rankšluosčių, higieninių paketų, paketų pogimdyviniam periodui, rūbų – chalato, šlepečių, naktinių marškinių, naujagimiui – vienkartinių rankšluosčių, sauskelnių, jei pageidaujate rūbelių.   


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti