į pradžią turinys susisiekite  
MOKYMAI

 

NEMOKAMOS PASKAITOS

 

Gimdymo namuose ne vienerius metus vystomas Motinystės centro projektas, kuriame dirbantys medikai kartu su partneriais teikia informacinę pagalbą besilaukiančiosioms ir jų artimiesiems.

Keturias dienas per savaitę vykstančiuose susitikimuose susirinkusieji diskutuoja gimdymo, vaiko žindymo ir auginimo temomis, vedami mankštos užsiėmimai nėščiosioms. Susitikimų metu peržiūrimos su gimdymo tematika susijusios vaizdajuostės, atsakoma į iškilusius klausimus.

Kiekvieną pirmadienį būsimos gimdyvės kviečiamos į įvadinį nemokamą užsiėmimą, kur diplomuota kinezioterapeutė, turinti ir akušerijos išsilavinimą, supažindina su nėščiųjų mankštos galimybėmis. Besilaukiančiosioms, kurios apsisprendė ir toliau mankštintis, organizuojami užsiėmimai joms patogiu laiku. Juose išmokstama raumenų atsipalaidavimo, kvėpavimo pratimų. Be to, mokomasi, kaip racionaliai panaudoti savo jėgas gimdant.

Kiekvieną antradienį į centrą kviečiama atvykti ne tik būsimas mamas, bet ir tėvelius. Poroms pateikiami atsakymai į jiems rūpimus klausimus apie gimdymą, paaiškinama, kokie ženklai parodo, jog gimdymas jau prasidėjo, kaip malšinamas skausmas ir pan. Susitikimas baigiamas trumpa ekskursija po gimdymo namus, pakviečiama apsilankyti gimdyklose, patogiai įrengtuose šeimų kambariuose.

Kiekvieną trečiadienį klinikos Naujagimių poskyriaus darbuotojai, pasitelkę vaizdinę medžiagą, paaiškina, kaip reikėtų pasirengti natūraliam žindymui ir naujagimio priežiūrai.

Kiekvieną ketvirtadienį vyksta susitikimai su psichologe. Čia kalbama apie nėštumą ir emocijas, ryšio su vaikeliu svarbą, gimdymo ir kitas baimes.

Šie pirmadienio-antradienio-trečiadienio-ketvirtadienio susitikimai yra nemokami. 

Kiekvieną savaitę temos kartojamos, susitikimų laikas 13 valanda.

 

MOKAMOS PASKAITOS

 

Mamos, nusprendusios toliau domėtis žindymu, turi galimybę įsijungti į kitomis valandomis vykstančius išplėstinius kursus, skirtus žindyti besirengiančioms mamos. Kursus veda Rasa Siudikienė, kuri viena iš nedaugelio Lietuvoje turi tarptautinį laktacijos konsultantės diplomą. Daugiau informacijos apie šiuos kursus rasite internetinėje svetainėje mamospienas.lt

Dar viena pasirinkimo galimybė – mokami vakariniai ar savaitgaliniai seminarai pasirengimo gimdymui temomis. Jie skelbiamos atskirai. Šiose užsiėmimuose pateikiamos ne tik teorinės žinios, tačiau įgyjama ir praktinių įgūdžių, padėsiančių gimdymo metu bei žindant mažylį ir rūpinantis jo sveikata. 

 

Visus norinčius kiekvieno mėnesio pirmą šeštadienį 11, 12 ir 13 val. kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienose ir gauti visą aktualią informaciją!

 

Motinystės centras
Miško g. 27, Kaunas
8.00–15.00 (tik darbo dienomis)
Tel. (8 37) 229 233
El. paštas:    info@gimdymas.lt

                      kgn@kaunoligonine.lt

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti